Flash System 5300 від IBM - це майбутнє для зберігання даних вашого бізнесу

PR Manager

25 квітня 2024 року корпорація IBM представила нову систему зберігання даних IBM FlashSystem 5300, що призначена для забезпечення високої доступності та надання послуг з обробки даних корпоративного класу підприємствам будь-якого розміру.

Ця модель відзначається розміщенням і автоматизацією даних на основі штучного інтелекту.

За словами Скотта Бейкера, директора з маркетингу і віце-президента з маркетингу продуктів IBM Infrastructure Portfolio в IBM: «Кожен з обчислювальних пристроїв зберігання даних, що входять до складу [5300], які ми називаємо модулями FlashCore, має можливість аналізувати евристику даних, коли вони надходять до системи. Це майбутнє зберігання даних».

Оголошення IBM про нові можливості зберігання даних у FlashSystem 5300 та її моделі Assurance підкреслило зосередженість компанії на задоволенні потреб корпоративних клієнтів у складному економічному кліматі, а також на перспективних технологіях, таких як штучний інтелект (ШІ).

IBM Storage FlashSystem 5300 ― це система зберігання даних NVMe, спеціально призначена як для великих підприємств, так і для малого бізнесу, які шукають ефективний і компактний засіб зберігання даних. Вона забезпечує уніфіковане управління даними в усіх сферах, включаючи ядро, хмару та периферію, і має інноваційний форм-фактор у розмірі 1U.

Ця флеш-платформа для зберігання даних має надвисоку продуктивність, вона кіберстійка та гнучка, тому дає змогу організаціям консолідувати та захищати більше робочих навантажень на меншій площі, забезпечуючи при цьому більшу продуктивність і ємність.

Результат використання FlashSystem 5300:

 • Високопродуктивне резервування
 • Масштабованість для середовища будь-якого розміру
 • Доступне рішення з високою цінністю
 • Гнучка інтеграція
 • Підтримка гібридної хмари
 • Кіберстійкість до самого ядра

Щоб дізнатися більше

про Flash System 5300

та її впровадження,

звертайтесь:

https://www.solidity.com.ua/

info@solidity.com.ua

+380971686035

shareЛінк скопійовано

/ Зв'яжіться з нами

Давайте поговоримо

Залиште заявку сьогодні та розпочніть ваш шлях цифрової трансформації

  Адреса

  04114, Київ, Оболонський район, вул. Пріорська 21

  Контакти
  Соціальні мережі