Системи збереження даних IBM FlashSystem

Системи збереження даних IBM FlashSystem

IBM FlashSystem — це системи збереження даних, створені на базі накопичувачів IBM FlashCore Modules, NVMe технології та з програмним забезпеченням IBM Storage Virtualize. Це дозволяє отримати високу продуктивність, можливість віртуалізації систем збереження даних, підтримку Multicloud, і забезпечує надійність за допомогою функції HyperSwap для доступу до даних у разі неполадок.

Накопичувачі FlashCore Module(FCM), які розроблені та виготовляються компанією IBM, підтримують великий об’єм даних та забезпечують час затримки на рівні 50 мікросекунд.

FCM модулі доступні в наступних об’ємах: 4.8, 9.6, 19.2 та 38.4 Терабайт.

Накопичувачі FlashCore Module підтримують алгоритми стискання даних на апаратному рівні(3:1) і дозволяють зберігати до 116 терабайтів даних на рівні одного модулю. Крім того, ці модулі забезпечують безпеку даних за допомогою шифрування за стандартом FIPS 140-3 Level 1.

IBM FlashSystem підтримує використання як FlashCore Module, так і стандартних накопичувачів NVMe або Storage Class Memory (SCM).

У разі використання стандартних NVMe або SCM накопичувачів для забезпечення необхідного рівня стискання даних використовується технологія Data Reduction Pool (DRP).

Стандартні NVMe накопичувачі доступні в наступних об’ємах: 1.92, 3.84, 7.68, 15.36 та 30.72 Терабайта.

SCM накопичувачі доступні в об’ємі — 1.6 Терабайт.

Залежно від моделі системи збереження даних забезпечується можливість встановлення від 12 до 48 NVMe накопичувачів на одну систему.

Системи збереження даних підтримують підключення до хостів за технологіями: Fibre Channel 16/32 Гб/с, та Ethernet 10/25 Гб/с, 100 Гб/с, а також NVMe over FC та NVMe over TCP.

Доступні для замовлення системи збереження даних IBM FlashSystem наступних моделей: 5200, 7300 та 9500.

Системи збереження даних IBM FlashSystem використовуються в наступних рішеннях: SAP, Oracle, DB2, Microsoft SQL сервер, Microsoft Exchange, середовища віртуалізації VMware vSphere, Hyper-V, PowerVM, системи оркестрації контейнерів Red Hat OpenShift, VMware Tanzu та Kubernetes.

Збільште продуктивність та швидкість доступу до даних з IBM FlashSystem. Перейдіть на новий рівень ефективності – розпочніть впровадження вже сьогодні!

Системи збереження даних Lenovo

1. Lenovo ThinkSystem DM

Це all-flash системи збереження даних, які спроєктовані для того, щоб забезпечити високу продуктивність, можливість масштабування, високу доступність та безпеку даних для великих підприємств.

Операційна система ONTAP забезпечує можливості керування корпоративного рівня і підтримує велику кількість варіантів підключення, забезпечує підтримку end-to-end NVMe (NVMe over Fabric, NVMe TLC SSD накопичувачі).

Системи збереження даних Lenovo DM підтримують NAS протоколи (NFS, CIFS/SMB), та SAN протоколи (iSCSI, FC, NVMe/FC, NVMe/TCP) доступу, та дозволяють об'єднувати декілька систем в кластери і забезпечують доступність на рівні - 99.9999%

Системи збереження даних Lenovo DM підходять для різного виду робочих навантажень включаючи: big data та аналітику, штучний інтелект, віртуалізація, навантаження з інтенсивним I/O.

2. Системи збереження даних Lenovo ThinkSystem DG

Це all-QLC flash системи, розроблені для того щоб забезпечити продуктивність, ємність, високу доступність та безпеку даних для підприємств середнього класу.
Операційна система ONTAP забезпечує можливості керування корпоративного рівня і підтримує різні варіанти підключення та підтримує end-to-end NVMe (NVMe over Fabric, NVMe QLC SSD накопичувачі).

Системи збереження даних Lenovo ThinkSystem DG - підтримують NAS протоколи (NFS, CIFS/SMB) та SAN протоколи (iSCSI, FC, NVMe/FC, NVMe/TCP) доступу та дозволяють об'єднати декілька систем збереження даних в кластери і забезпечують доступність на рівні 99.9999%.

Системи збереження даних Lenovo ThinkSystem DG - рекомендовані для різних типів робочих навантажень включаючи: big data, аналітику та штучний інтелект.

Переваги:

 • Можливість скоротити сукупну вартість володіння та підвищити ефективність і стійкість
 • Масштабування ємності та продуктивності.
 • Покращений захист даних.

3. Системи збереження даних ThinkSystem DM Hybrid

Це гібридні системи збереження даних які спроектовані для забезпечення продуктивності, високої доступності, та безпеки даних для великих підприємств.

Операційна система ONTAP - забезпечує можливості керування корпоративного рівня, підтримує велику кількість варіантів підключення та гнучкість з погляду вибору типу накопичувачів, підтримуються NVMe SSD, SAS HDD та NL-SAS HDD накопичувачі.

Системи збереження даних Lenovo ThinkSystem DM Hybrid - підтримують NAS протоколи (NFS, CIFS/SMB) та SAN протоколи (iSCSI, FC) доступу та дозволяють об'єднати декілька систем збереження даних в кластери та забезпечують доступність на рівні 99.9999%.

Системи збереження даних Lenovo DM Hybrid підходять для різного виду робочих навантажень включаючи: big data та аналітику, штучний інтелект, гібридні хмарні середовища, навантаження з інтенсивним I/O.

Переваги:

 • Уніфіковане гібридне сховище даних із підтримкою горизонтального масштабування та найкращих у своєму класі засобів керування даними.
 • Масштабування та адаптація для задоволення нових потреб.
 • Найвища доступність і безперервність роботи.
 • Оптимізація розгортання гібридної хмарної інфраструктури.
 • Спрощення управління даними та моніторингу.

Зацікавлені в наших послугах?

Напишіть нам, щоб дізнатися деталі!

Готовий спілкуватися

/ Зв'яжіться з нами

Давайте поговоримо

Залиште заявку сьогодні та розпочніть ваш шлях цифрової трансформації

  Адреса

  04114, Київ, Оболонський район, вул. Пріорська 21

  Контакти
  Соціальні мережі