DataPower Gateway - XML-міжмережевий екран та API шлюз

Це XML фаєрвол та API шлюз на рівні застосунків, який забезпечує можливість безпечно підключати до корпоративних API інтерфейсів та веб сервісів клієнтів які знаходяться в середині локальної обчислювальної корпоративної мережі, та для зовнішніх клієнтів які підключаються до API інтерфейсів чи веб сервісів через мережу Інтернет, або через VPN зʼєднання.

IBM DataPower Gateway — це XML-міжмережевий екран та API шлюз на рівні застосунків, який забезпечує безпечне підключення до корпоративних API інтерфейсів та веб сервісів для внутрішніх клієнтів, які підключені до внутрішньої корпоративної мережі, та для зовнішніх клієнтів, які підключаються через Інтернет або VPN.

IBM DataPower Gateway можна використовувати у різних формах: як фізичний пристрій, віртуальний пристрій або в вигляді контейнерізованого застосунку, який можна запустити у середовищі Docker container або на платформі оркестрації контейнерів Red Hat OpenShift.

IBM DataPower Gateway можна використовувати як окремий пристрій чи як кілька пристроїв, які об'єднані в кластер. Якщо DataPower Gateway використовується в якості API шлюзу, то він налаштовується як частина рішення IBM API Connect.

IBM DataPower Gateway забезпечує підтримку наступних протоколів та стандартів: IBM MQ, HTTPS, HTTP, IMS, FTPS, Web Sphere Java Message Service (JMS), Kafka, HTTP/2, AMQP, XML, JSON, SOAP, REST, Graph QL, WSDL, XPath, XSLT, XQuery, OpenID, OAuth, Radius, LDAP, Microsoft Active Directory, SAML, Kerberos, LTPA, Web-services, WS-Security, TLS, PKI (RSA, 3DES, AES, SHA, X.509, OSCP).

Компанія Solidity має досвід впровадження IBM DataPower Gateway для фінансових інститутів України.

Захистіть свої дані та забезпечте безперервність бізнесу – почніть використовувати IBM DataPower Gateway прямо зараз!

 

/ Зв'яжіться з нами

Давайте поговоримо

Залиште заявку сьогодні та розпочніть ваш шлях цифрової трансформації

    Адреса

    04114, Київ, Оболонський район, вул. Пріорська 21

    Контакти
    Соціальні мережі