Конвергентні та гіперконвергентні системи

Lenovo

ThinkAgile серії HX від Lenovo

Швидке прискорення будь-яких робочих навантаження від периферії до хмари.

Lenovo ThinkAgile серії HX, вже попередньо інтегроване з програмним забезпеченням Nutanix, є комплексним гібридним мультихмарним рішенням, що забезпечує простоту і свободу використання інструментів ШІ, а також гнучкість, масштабованість і безпеку для робочих навантажень від периферії до хмари.

Переваги:

 • Оптимізоване й економічне гібридне мультихмарне рішення.
 • Лідерство в продуктивності робочих навантажень.
 • Ефективне використання ресурсів на всіх рівнях.
 • Нововведення — оновлення платформи з використанням останніх процесорів Intel.

Nutanix

Сучасна гіперконвергентна інфраструктура (HCI) визнана ключовою для компаній, які прагнуть залишатися конкурентоспроможними та адаптуватися до змін у технологічному середовищі. Nutanix виділяється серед інших постачальників гіперконвергентної інфраструктури завдяки своєму унікальному підходу, який підкреслює значення HCI як фундаменту для хмарних стратегій організацій. HCI використовує технології розподілених систем, аналогічні тим, що використовуються в публічних хмарах, що дозволяє ІТ-організаціям створювати власні приватні хмари в межах своїх центрів обробки даних.

Переваги рішень гіперконвергентної інфраструктури Nutanix значні. Серед них можна відзначити зменшення витрат, поліпшену продуктивність, оптимізацію використання простору в центрі обробки даних, підвищення ефективності та продуктивності ІТ-команд, а також максимізація рентабельності інвестицій в інфраструктуру.

Переваги:

 • Інфраструктура "під ключ".
 • Швидке розгортання.
 • 100% керований програмним забезпеченням — підтримує широкий спектр різних апаратних платформ.
 • Свобода вибору між використанням вбудованої віртуалізації та гіпервізорами, а також між різними постачальниками серверів.
 • Nutanix HCI забезпечує відмінну продуктивність і надійність, розподіляючи всі робочі функції по кластеру.
 • Безпрецедентна гнучкість — один кластер може вміщати необмежену кількість вузлів з різними характеристиками обладнання, що дозволяє максимально ефективно використовувати ресурси для запуску різноманітних робочих навантажень.

Хмарна інфраструктура Nutanix (NCI)

Nutanix Cloud Infrastructure (NCI) — це повний набір програмного забезпечення для інтеграції вашої гібридної хмарної інфраструктури. Вона охоплює обчислення, сховище, мережу, гіпервізори та контейнери як у публічних, так і корпоративних хмарах. Всі ці компоненти мають вбудовані функції стійкості, автовідновлення, аварійного відновлення та безпеки. Також вона включає корпоративні служби даних, консолідоване сховище, захист даних та аварійне відновлення, а також власні рішення для віртуалізації та керування контейнерами, мережеві рішення та забезпечення безпеки.

Nutanix Cloud Manager (NCM)

Nutanix Cloud Manager (NCM) пропонує клієнтам простоту та зручність в користуванні для швидкого розгортання та масштабування їх хмарних рішень. Це допомагає досягти швидкої рентабельності інвестицій, забезпечуючи інтелектуальні операції, можливість самообслуговування та оркестровку, контроль та керування витратами, а також забезпечення безпеки — все через уніфіковане багатохмарне рішення для управління.

Уніфіковане сховище Nutanix

Nutanix Unified Storage (NUS) — це інноваційна програмно визначена платформа для управління даними, яка об'єднує в собі функціональні можливості зберігання файлів, об'єктів та блоків. Основана на хмарній архітектурі Nutanix, ця уніфікована система призначена для ефективного масштабування та забезпечує розширений набір сервісів для обробки даних. NUS забезпечує гнучкість, масштабованість і простоту в розгортанні та управлінні сучасними додатками та сервісами незалежно від їх розташування — у хмарі або периферії.

Зацікавлені в наших послугах?

Напишіть нам, щоб дізнатися деталі!

Готовий спілкуватися

/ Зв'яжіться з нами

Давайте поговоримо

Залиште заявку сьогодні та розпочніть ваш шлях цифрової трансформації

  Адреса

  04114, Київ, Оболонський район, вул. Пріорська 21

  Контакти
  Соціальні мережі