Інфраструктура резервного копіювання та відновлення даних Commvault

Commvault Backup & Recovery забезпечує резервне копіювання та відновлення даних, незалежно від того де знаходяться дані які мають бути захищені — локально, у хмарі або в декількох хмарах.

Commvault забезпечує резервне копіювання та відновлення для різних платформ віртуалізації (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV, Azure, Amazon EC2, Google Cloud).

Commvault забезпечує гранулярне резервне копіювання та відновлення даних з можливістю відновлення кожного контейнеризованого застосунку для платформи оркестрації контейнерів на базі Kubernetes, а також забезпечує захист даних самої платформи Kubernetes.

Commvault забезпечує резервне копіювання та відновлення даних систем управління базами даних: Oracle, Microsoft SQL та MySQL.

Переваги:

 • Резервне копіювання та відновлення віртуальних машин, застосунків (включаючи хмарні), баз даних, точок кінцевих користувачів та файлів.
 • Міграція робочих навантажень із локальних середовищ у хмару або між хмарами.
 • Використання апаратних знімків для майже миттєвого відновлення цілих томів даних.
 • Використання хмари для масштабування, мобільності, доступності та зниження витрат на резервне копіювання, відновлення та міграцію до хмари, в хмарі, з хмари.
 • Гнучкі варіанти зберігання — зберігання копій захищених даних в одній або декількох локаціях.

Зацікавлені в наших послугах?

Напишіть нам, щоб дізнатися деталі!

Готовий спілкуватися

/ Зв'яжіться з нами

Давайте поговоримо

Залиште заявку сьогодні та розпочніть ваш шлях цифрової трансформації

  Адреса

  04114, Київ, Оболонський район, вул. Пріорська 21

  Контакти
  Соціальні мережі